10:30
שגיאות בחורים בלתי נסלח במהלך מין: היא טיפסה כך

כשזה מגיע עד כדי הנשים רוצה במיטה, גברים נוטים לגרום לאנשים לשמש, טעויות קשות, כי למעשה להימנע. בזמן שאתה יכול סוף סוף לשקול את עצמך מאהב יפה, לא להיות מאוד מרוצה עצמית, אם אתה לא מבין מה, בסופו של דבר, רוצה את הגברת שלך. סקר שנערך לאחרונה הראו שרוב החבר'ה אינם מנוסים אוהבים כפי שהם חשוב סקס רע הוא רק תוצאה של אי הבנה של הרצונות של הנשים. כשמדובר ביסודות, גברים נוטים לעשות שגיאות קשות.

התוכן של המאמר

1 לא די הקדמה 2 אורגזמה לא כמו אנשים המשמשים להביע, המטרה העיקרית 3 זהיר עם האצבעות שלך 4 שמור כאשר אתה לא יכול עוד 5 להגדיל את הרגישות לרצונותיה 6 קל עם הדגדגן 7 זכרו את כל גופו 8 גס כרגע, אבל להיות מתוק מאוחר יותר 9 חיזוי 10 אל תדאג נקודת G 11 שמור שתיקה 12 סיכום

הגברת שלך מדומה אי פעם אוֹרגַזמָה? ואם היא מחקה, נראה שתדע? אם אתה מאמין במחקר המרכז המרכזי של Lancashir, אז 4 מתוך 5 נשים מעמיד פנים. זה, זה הפך, פירושו, שרוב החבר'ה נוטים, לבסוף לעשות טעויות במין, בגלל אשר, נשים מרגיש כמו רבים באים לידי ביטוי, לא מרוצה. כמעט כל הגברים אפילו לא, באופן כללי, יודעים סימולציה מתרחש להיות! איך לגלות, באופן כללי, אם אתה חשש אם אנו מביעים, אנחנו מביעים שגיאות מיניות וכיצד להימנע מהם. איך להתגלגל אורגזמות סיד הנאה כנה?

לא לגמרי פרלוד

האם אתה חושב להוסיף prelude צלחת: משהו שניתן להקריב כדי ללכת הראשי? אם כן, אז אתה קרוב לוודאי לירות על עצמך! מחקרים הראו זאת הרוב המכריע של הנשים פשוט לשקול להקדיש את החלק החשוב ביותר ניסיון מיני ורצה לקבל יותר מהחבר'ה שלנו.

מהצד השני, רוב החבר 'ה יעריכו את המין האמיתי כמו "כל הסוף". במילים אחרות, גברים עושים טעות ענקית כאשר הם שקועים זכות לעשות אהבה, ולא כך להגיד את הזמן ואת האנרגיה ב releude הנכון! רוב החבר'ה נוטים לעבור את זה - הרגישו כאן ללא קושי בבקשה שם כאשר הם פשוט להתפשט. יש לציין כי בציפייה גדולה מאוד של המעשה הגדול אתה יכול לנסות נואשות להתחיל.

וזה לא יביא גם לך משקפיים בטווח ארוך. זה הולך טוב, לעשות את זה לאט. תהנה כמה אנשים חושבים כל ניואנס של הפגישה כאשר אתה לומד את הגברת שבה אתה חולק את המיטה. גבירותיי נהנות מקרן - חימום, הפשטה, הדדית, כמו שאתנו כל הזמן אומרת, סקס אוראלי. זה גם יוביל למין הרווי ביותר. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%9f/

סקס זה לא פשוט פיזי הנאה היא גם אינטימיות חושנית. אם אתה משתמש במשחק המקדימה, אתה בונה בסיס חזק של מערכת היחסים המינית שלך, אתה מודיע משלך שותף על מה שאתה מעריך אותה ורוצה לשמח אותה. לא להזכיר של אותו הקדמה יכול לעורר את ההקצאה של ההורמון של אהבה Oxytocin שני השותפים. המתמחה באיכות גבוהה prelude זוג מרגיש ב שימור רב יותר יותר באהבה, הקדמה היא הבסיס של המרגש מִין.

אורגזמה היא לא המטרה העיקרית 2

לא לספור כאשר אתה בא למין עם דגש מדויק רק בהישג של אורגזמה, אתה יכול לאבד את הראייה של הנתיב רגע אקלימי. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה כי לא אכפת לך אתה יכול להגיע לסיום. זה, בסופו של דבר, למהר, למה לא ליהנות הרגע בכלל. אתה תרחיב את ההנאה שלך, ואת הגברת שלך הוא ירגיש שהיא עם בחור שהוא בעצם, יודע מה הוא עושה. מסקנה, אם כי הוא מתעכב, יהיה עדיין משביע רצון עבור שניהם.

זהיר עם אצבעות 3

למרות חדירת האצבעות נחשבת החלק הרגיל של הקדמה, כמה גברים סוף סוף מחליפים ולבלבל את האצבעות חבר. כולם יודעים שבסופו של דבר, הם מעלים את שותפיהם האנרגיה שלהם למין. זה גם משקף כי אין להם את הרעיון הקטן ביותר של כי הגברת רוצה, כי הם החליטו ללכת קשה ובמהירות. כולם יודעים שבמקום זה אתה חייב לשאוף לכל היותר, כפי שכולם אומרים, גישה מושעה; לגרום לזה להתרגל מרגיש את האצבעות שלך כאשר תוכל להכניס אותם באופן שווה יותר. יש מקום עבור אינטנסיביות, אבל היבט קטן בהחלט לקחת לך כמה מאיתנו כל הזמן אומר הרבה של זמן.

שמור כאשר אתה לא יכול להיות יותר4

כמו גברים, אנחנו קשורים באורגזמה לאורגזמה לפני הנשים שלעתים קרובות זקוקות יותר זמן, כך שמאה אחוז לטבול את עצמך.

כדי להגשים את השאיפות שלך בישראל, במקרה שאתה מודל מענג מאוקראינה. אם לעבוד בישראל בתחום הפנאי. בנות מודל מראה הצעה לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל יכול להיות מסוגל לקבל מ 2,200 $.

זה בסופו של דבר, זה אומר שאתה יכול להיות זוג של צעדים מ סיום, כך עם כאילו כדי לראות כי השותף שלך הוא חיוני, באופן כללי, מפגר מאחור.

אחד הטעויות הממושכות יותר, כפי שאנשים נהגו להביע, סקס מגעיל - נסו, בסופו של דבר, לעשות כל שביכולתך כדי לשמור על נקודת לא לחזור. מנסה להשעות את הבלתי נמנע, כמעט כל האנשים הופכים מתוחים, כפי שכולם יודעים מנותקים. כמה מאיתנו יעצמו את עיניך, את המתח וההווה שאנחנו שותים תה עם סבתא, וכפי שאנו מבטאים, סבא - כל דבר, להאריך את הרגע.

כמה אנשים להיות משותפים שלא נוח הם מתנצלים מאוד; וכיצד אנו מביעים, כמה מאיתנו הופכים מאוד מודאג מקרה זה שוב, מה שמוביל אותנו לשנות איך אנחנו אנו מתנהגים במיטה כולה. לדוגמה, אתה עצבני לפני מעשה מיני, מה ימנע את הגברת שלך סקס להתחבר איתך כי מודאג על מה שאתה יכול לנצל מהר מאוד. זה לא יעזור לך, באופן כללי, לעשות סקסי לפעול יותר יכול אפילו, בסופו של דבר, להחמיר. למעשה הגברת לחלוטין, זה היה מודע לכך שאתה מנסה לעשות וזה משפיע על המין שלה חוויה?

תחשוב שוב - סקס הוא האינטימי ביותר את החוויה שאנחנו סוף סוף להיות אולי - אתה כמעט בגוף של הגברת שלך! זֶה זה אומר שהחרדה שלך משפיעה על הגברת שלך ולבסוף לכוח שלה, לשים את זה בעדינות, להרגיש אידיאנות מביך בחדר השינה.

מנסה לשמור כאשר אתה מרגיש את זה בקרוב בוגר - יותר מדי מתנצל על זה - אתה יכול להסתובב לא נוח, מביך וניסיון קצר. יש צורך לומר כי למעשה יש מספר פרקטיקות נפשיות ופיזיות של ההחלטה, כפי שאנו מדברים כל הזמן בעיות דומות; בשבילך ne אין ספק לגבי המחשבות על הסבתא, כדי להישאר יותר ב מיטה! סיים את העסק שלך, עדיין יש לך אצבעות ושפה, טעינה והמשך. זה לא רק להסיר את המבוכה, לגוון את המעשה.

להגדיל את הרגישות לרצון שלה 5

אם אתה חושב כי חבר שאיבה הרגיל יכול גם לעורר את זה, אתה טועה, זוהי גישה רעה למין. בכל זאת, כמעט כל הגברים משוכנעים כי בסופו של דבר מוביל את השותפים שלהם לאורגזמה. אבל נשים רגישות לנשים. ואולי אפילו לא צריך לומר שהם מעריכים היבטים, רגשות ורגשות עמוק.

לכן, הוא גם להסלים איך אנחנו רגילים לדבר, להדוף מההתחלה עד הסוף, אתה רוצה להגיד כדי לשנות את המהירות שלך לאורך כל המין. ואכן, מעריכים את התגובה של השותף שלך, לקחת את זה כמו ניהול רק לשחות על ידי. אם היא גם מבקשת ממך ללכת קשה יותר, תעשה את זה. זה הולך טוב, אבל אם הרגע הוא סוף סוף מבקש את זה, ללכת לאט. המפתח הוא, להיות, להרגיש את עצמי מה היא רוצה, לא מה שאתה רוצה.

קלות עם הדגדגן 6

גבירותיי נהנות הגירוי של הדגדגן יותר מאשר לפחות סוג של חדירה. ואכן, ולכן לעולם לא להתעלם ממנה דַגדְגָן. ואכן, אבל באותו זמן לא מתייחסים אליו ככרטיס לוטו לשפשף אותו בצורה בלתי הולמת, כך שהאישה שלך הגיעה לאורגזמה. זכור כי הדגדגן רגיש מאוד, ולכן מאמצים עצומים מאוד, ככלל, עשויים להיות כּוֹאֵב.

זוכר את כל הטל שלה

Cogdo יש לך סקס, אתה שואף, בסופו של דבר, לספק את ההנאה של גברת שבה אתה. לכן, זה הגיוני כי כמעט כל הגברים הם כל כך לדבר על אחד או 2, כפי שכולם אומרים שטחים רגישים של הגוף שלה, כגון צוואר או רגליים. אבל הצעד הבא הוא לא למצוא את שאר השיטות לרצות אותה. למרות מעשים אלה מובנים, הם גם בלתי מבוססים.

חוק הפחתת התשואה משמש בכל מקום - אפילו בחדר השינה. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שבמשך זמן שעשתה את שדיה, יורדים אל בטנה. ואתה לא רוצה להתמקד על הדגדגן שלה. מעת לעת, כראוי, גירוי מוגזם, זה הפך אפשרי, כפי שכולם אומרים, מגעיל. אז לשמור על דברים שונים. שפע הוא ספייס של החיים.

מחוספס כרגע, אבל להיות מתוק מאוחר יותר8

אין דבר, כפי שרבים באים לידי ביטוי, מגעילים קצת גסות, אם היא מוסכמת. אבל אתה אף פעם לא צריך להיות רחוק מאוד מלהיכנס (אף אחד רוצה לצאת מחדר השינה הזקוקים לעזרה בדבש) ואתה כל הזמן חייבים לשמור על הראש שלי כדי להראות קצת חמלה אחרי זה. כאשר כל יסתיים, ודא כי גם שלחת תשומת לב איתה איך אנחנו רגילים לדבר, לחיצה על הצורך, אולי זה אומר איך אנחנו מדברים כל הזמן, כמה ללטף וחיבוקים.

חיזוי 9

מה זה עובד פעם לא אומר, שהיא משתוקקת באותו זמן בפעם הבאה. איך זה לא יהיה מוזר, אבל חלק של הגוף של השותף שלך, אשר יהיה גם האידיאלי ביותר להגיב לשינוי המיקום בהתאם שלהם מצבי רוח ומחזורים הורמונליים, כי הוא האידיאלי לממש יצירתי גישה וזמן מהזמן לנסות משהו חדש.

אם הגברת שלך יכולה לחזות שאתה הולך לעשות, זה מוביל מונוטוני, מייגע לא מגרה חיי מין. אל תתנו לאהוב להיות מומר שגרת מכניסטית.

אתה חייב לפתח ולגדול על עצמך על מנת להפוך את העסק שלך בחדר השינה, מגוונת טוב יותר. אל תפחדו מהרפתקה! זה יכול, לשים את זה בעדינות, כדי להפעיל את החדש ביותר אתה תהיה תנוחות במין, סוגים שונים של הקדמה להיות הכי הרבה כפי שאנו מביעים ספונטנית מן הנקודה להציג מתי ואיפה אתה מחליט לקיים יחסי מין. בסופו של דבר, כאשר אתה מנסה משהו חדש, אל תשכח לבדוק עם השותף שלך כדי לראות איך הוא מגיב - להשתמש בו כניהול toma, אשר עובד, ומה לא.

אל תדאג נקודת G__G

המיקום של הנקודה G כבר הרחב מאנשים. ואולי אפילו לא צריך לדבר על מה שהוא בהרחבה רק הבין כי זה כמה לראות את הקיר הקדמי הנרתיק, בין פתיחת הנרתיק לשופכה.

הצעות ליווי בישראל משולמות למעשה. מכפיל, קונים הם בחורים משגשגים שרוצים להיות נוחים להופיע בתצוגה בחגיגה, הליכה עם יד עם אישה יפה. הכנסה זו מספיקה, כדי להבטיח באופן מלא באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

החיפוש שלך עשוי להיות לפחות מדעי כאשר אתה מכניס את האצבעות לתוך הנרתיק שלה, לגלגל אותם כמו כאילו אתה צריך מישהו לבוא אליך; המקום שאתה מחפש יהיה רק ​​הרגשת גַלִי. אבל לא נותנים אזור חמקמק זה להיות הראשי, האולטימטיבי חלק מהחיים הכי סקסיים שלך.

שמור שתיקה 10

ללא קשר לאירועים, רוב חבר 'ה, בדרך כלל, שקט מאוד לאורך כל המעשה. זה עלול לקרות, אם אתה מרגיש לא נוח, אם לא היה לך את היכולת לעבוד אוצר מילים על שלך, כראוי, חיים סקסי או אם אתה פשוט לא יודע, מה קורה בגוף שלך. אבל זו טעות: כאשר יש נאום על סקסי הרגיל ניסיון, תקשורת ופרסום של Moans Sequapile הם אחד האופן שבו כולם אומרים הראשי מרכיבים של לא מין רע!

תוכל לחשוב שזה נהדר, אבל זה מאלץ את זה הגברת שלך מרגיש כמו רבים באים לידי ביטוי, מנוכר. ללא ספק, ראוי להזכיר כי הוא, לשים את זה קצת, מאלץ אותה לחשוב, כמו בין אם זה בעצם בשבילך. אין צורך להגזים את הרגשות שלך, אבל אתה אתה יכול, באופן כללי, לספר השותף שלך, שאתה באמת נהנה ממנה חֶברָה. גניחות אקראיות לא כל כך רע.

מחקר אחד הראה כי הכי הרבה סקסי תקשורת פירושו החיים הסקסיים הנעימים ביותר ועמיד יותר עָנָיו. זה לא מספיק כי הביטוי מאפשר לכל אחד מכם קל יותר להבין חבר חבר, תקשורת מסייעת לך להרגיש הכי מכוון את השני שלך חצי. שקט במהלך המין הוא miscalculation קשה, הגברת שלך יהיה חושב שאתה על גל אחר, משקפים על משהו חיוני להיות איתה. אני באמת רוצה להדגיש מה זה לא בשבילך, והיא לא לְסַפֵּק.

כאשר אתה מבלה זמן במיטה, בהחלט לספק את המשוב שלך חברה, להגיד לה שאתה תשנה הנאה מהתהליך! וכאשר אתה לא בחדר השינה? עבור זוגות מאי מאוד שימושי לדבר עם נשמות על החיים שלהם סקסי. יכול להיות הפוך את המין שלך הכי מרגש ומרגש את שניהם.

סיכום UP11

מעת לעת יש לנו כל מין רע: אנחנו רק רק אנשים, אנחנו נוטים לעשות טעויות. אבל מחקרים מראים כי השותפים שלנו לא רוצים לגרום לנו נזק חושני, דיווח שאנחנו עושים טעויות. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הנשים נוטות להעמיד פנים כדי לקבל הנאה גם כאשר הכל לא בסדר לגמרי.

גברים לא צריך להרשות לעצמם לעשות כמו רבים אקספרס, באגים מטופשים במיטה. מהר יותר, לשים כסף לתוך הקדמה טובה, נסה איך אנחנו רגילים לדבר, את המיקומים האחרונים במיטה, בכנות לדבר על ההעדפות שלך ולוודא שאתה מוצא שיטות שאינן מרמזות הידוק ומבוכה!

לא מיותר יהיה להבין איך לספק את הגברת במיטה.

ויקטוריה פומנה

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

שגיאה בסיסית במיטה - פסיביות. אפילו השותף כי הוא למטה יכול להיות פעיל. אל תלמד את "יומן": זה בכלל לא כאילו הוא מרגש ומדויק לא רק מקדם את האצה של אורגזמה. להשתתף בתהליך, גם אם Penetrozey עושה שותף. מואר כדי להראות את היוזמה, Zobadte על צניעות, אילוצים ואיסורים. ללא ספק, ראוי להזכיר מה ליהנות כל שנייה בילה ליד המיטה עם אדם אהוב. אל תחשוב על דברים של צד שלישי במיטה (מדברים על איך זה רק במקרה). לזיין טעויות רגילות כאלה, שלך, כמו אנשים נהגו להביע, בידור אהבה יהיה רק ​​בלתי נשכח!

Просмотров: 124 | Добавил: terriemcnailmh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar